Bérszámfejtő, tb-ügyintéző

  • Cég neve

    GELBMANN Kft.

  • Munkavégzés helye

    2800 Tatabánya

  • Egyéb juttatások

    • Mobiltelefon
    • Nyelvtanulás támogatása

  • Elvárások

    • Nem kell nyelvtudás
    • 1-3 év tapasztalat
    • Középiskola

Állás leírása

Feladatok

  • Munkabérek és bérjellegű kifizetések elszámolása, számfejtése
  • Munkaviszony létesítésével és megszüntetésével összefüggő feladatok elvégzése
  • Harmadik országbeli és további külföldi munkavállalókkal kapcsolatos ügyintézés
  • Havi bérszámfejtési folyamatokhoz kapcsolódó feladatok ellátása
  • Társadalombiztosítási kifizetőhelyi feladatok ellátása: ellátások kiszámítása, számfejtése, naprakész nyilvántartása, határozatok készítése
  • Letiltások kezelése, munkáltatói és egyéb igazolások kiállítása
  • Hatóságok felé történő adatszolgáltatás

Elvárások

  • Minimum középfokú végzettség, 2 év szakmai tapasztalat
  • Bér- és társadalombiztosítási ügyintéző végzettség
  • Munkakörhöz kapcsolódó jogszabályok naprakész ismerete
  • Magabiztos számítástechnikai ismeretek (Word, Excel)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precizitás, önállóság, megbízhatóság

Előnyt jelent

  • NOVITAX bérprogram ismerete
  • Angol nyelvtudás
  • Új feladatok iránti nyitottság

Amit kínálunk

  • Határozatlan idejű és hosszú távú munkaviszony
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Angol nyelvtanulási lehetőség

Céginformáció

A Gelbmann Kft. - tatabányai irodájába, teljes foglalkoztatással, azonnali munkába lépéssel BÉRSZÁMFEJTŐ, TB ÜGYINTÉZŐ MUNKATÁRSAT keres.

Fényképes szakmai önéletrajzokat várunk fizetési igény megjelölésével a "Jelentkezem" gombra kattintva!